Ontbijt,  Vegan recepten

ONTBIJT met yoghurt en rood fruit

’s Ochtends moet het snel gaan en dan is een koek vaak het ontbijt van de dag. Het kan ook een pak gezonder. Met een paar ingrediënten en twee minuten van je tijd tover je in no time een lekker en voedzaam ontbijt op de tafel. 

Ik probeer minder dierlijke producten te consumeren, zoals je misschien eerder las. Alle ingrediënten in deze lijst zijn dus plantaardig. Dit ontbijt is super lekker en was voor mij een eerste stap om de ‘klassieke’ yoghurt te vervangen door de plantaardige van Alpro.

Ingrediënten

125 gr plantaardige natuuryoghurt
4 eetlepels rood fruit
1 banaan
2 el granola of noten
eventueel 1 koffielepel agavesiroop

Recept

  • Plet het rood fruit en de banaan samen in een diep bord tot er geen grote stukken meer zijn
  • Voeg de yoghurt toe en meng het geheel
  • Niet zoet genoeg? Voeg agavesiroop toe
  • Werk af met de granola/noten

Tip: Werk met rood fruit uit de diepvries, zo heb je je fruit altijd bij de hand. Ontdooien doe je in de magnetron: 1 minuut op 750 watt.

Als dat geen snel ontbijt is!

Laat je me weten wat je er van vindt? Ik ben benieuwd! Tag me in jouw foto’s of Instagram of mail me een foto 

Lijkt dat plantaardig eten je wel wat? Kijk dan zeker naar dit recept voor vegan chocolate chip koekjes

Blijf op de hoogte van nieuwe blogposts en recepten op Facebook en Pinterest.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *